Переповнений зал, ущент забите фойє та навіть закулісся. У Хмельницькому Олександр Клименко дав концерт

На концерт Олександра Клименка люди почали сходитися ще за години. Мовляв, у інших містах священик збирав аншлаги, тому у нас буде те ж. Втім, Хмельницький, мабуть, усіх перевершив. Переповнений зал, ущент забите фойє та навіть закулісся. Люди стояли у проходах, коридорах та при цьому сотні містян так і залишилися на вулиці.

Для городян Олександр Клименко заспівав кілька пісень, при цьому багато говорив. Ті, кому таки пощасливилося потрапити у середину, – від почутого у захваті.

Для хмельничан, зізнається Олександр Клименко, співати особливе задоволення. Адже, ця земля практично його мала Батьківщина. Родом з Городоччини мати священика, тому, пригадує, до семи років щоліта приїздив до бабусі з дідусем на канікули. Через роки, каже, на Хмельниччину повернувся знову.

До Хмельницького переможець «Голосу країни» побував у багатьох містах, чимало ще відвідає. У кожному з них, каже, до людей хоче донести одне – аби жили у мирі.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...