Погляд крізь віки. У Іванківцях Хмельницького району вшанували пам’ять місцевого мецената Віктора Левицького

Як завжди у церкві Григорія Богослова, що в Іванцівцях Хмельницького району, людно. Чоловіки, жінки та діти цього разу зібралися не тільки на службу, а й вшанувати пам’ять місцевого мецената Віктора Левицького. Народився він у родині духовенства, втім священиком не став, натомість обрав кар’єру військового лікаря, та допомагав не лише хворим, а й рідному селу.

Так за власний кошт Віктор Левицький облаштував джерельце з цілющою водою, збудував церкву та школу. За усе добро, що зробив, тутешні пам’ятають його і досі, більше того – шанують свого героя.

А поки що вкотре згадати Віктора Левицького зібралися вдячні односельчани та меценати нашого часу. Не залишився осторонь цієї події і благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч».

У знак пам’яті про Віктора Левицького, благодійники вручили духовенству грошовий сертифікат. Як розпорядитися подарунком місцеві священники вже вирішили. Кажуть, спершу наведуть лад у спочивальні місцевого героя.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...