«Струмочок» і «Веселка» за 65 тисяч гривень. Благодійний фонд «Серце до серця» презентував обладнання Хмельницькій облдитлікарні

На застарілому обладнанні, часом тридцятилітньому, у Хмельницькій обласній дитячій лікарні офтальмологи намагаються поліпшити зір маленьким подолянам. Вже незабаром  тут чекають на оновлення «Струмочок» і «Райдуга».

Це вже не перша співпраця фонду і обласної лікарні для дітей. Зокрема для офтальмологічного відділення вже придбали щілинну лампу, та обладнання для діагностики патологій у недоношених. Дванадцять років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» визначає загальну для всіх областей тематику.

Як то кажуть – копійка до копійки…  На рік поточний у хмельничан амбітніші плани, хочуть зібрати стільки грошей, аби придбати вкрай необхідне для ЛОР-відділення обладнання. 2018-го планують збирати гроші на апарати для ЛОР-відділень.

Ціна такого пристрою стартує від півмільйона гривень. Долучитися до акції може кожен: цьогорічний збір коштів триватиме з другого по двадцять друге квітня. Тож вже незабаром шукайте «серця» й допомагайте дітям.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

У Нетішині масово потруїлись діти: діагноз – сальмонельоз

31 дитина та 7 дорослих – стільки людей у Нетішині скосив сальмонельоз. Перші жертви хвороби ...