Дві вікові групи та більше шести десятків команд. У Хмельницькому школярі зі всієї області змагаються у баскетболі 3*3

Гра у десять хвилин або до десяти закинутих очок. У Хмельницькому школярі зі всієї області змагаються у баскетболі 3 на 3. Усі команди, а їх більше шести десятків,  поділили на дві вікові групи. Попередньо кожна з них стала кращою на рівні району, міста чи об’єднаної територіальної громади.

А ось претендентів, котрі захищатимуть честь Хмельниччини на рівні країни – кілька. Традиційно, це – команди з міст, де баскетбол культивується.

До чемпіонату області з баскетболу 3*3 готувалися і у Гуменецькій ОТГ, що на Кам’янеччині. Перше місце, кажуть хлопці, можливо, і не займуть, втім набутий досвід та й сама участь – також цінні.

У Старій Синяві також готувалися заздалегідь, а тому розраховують тільки на призове місце. Свої наміри тамтешні баскетболісти не просто декларують, а підтверджують стартовою перемогою.

Наступного тижня такі ж змагання відбудуться серед школярок. Потім переможці області у баскетболі 3*3 серед юнаків та дівчат представлятимуть Хмельниччину у столиці.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...