Хмельниччина готується до негоди

Вихідними березень не потішить весняним теплом. Ба більше, на Україну насувається справжня негода. Продовж 17 – 19 березня синоптики обіцяють сильний вітер, сніг та хуртовини. А температура знизиться вночі до 16 градусів морозу. Хмельницькі рятувальники вже готуються до надскладних вихідних.

Для своєчасного реагування на надзвичайні ситуації рятувальники підготували до застосування 14 одиниць інженерної техніки та 66 одиниць високопрохідної техніки . Перевірено та приведено у готовність 77 автономних джерел електропостачання, 20 мобільних пунктів обігріву, які укомплектовані наметами, автономними засобами обігріву та іншим необхідним майном.

У взаємодії з місцевими органами влади та службою автомобільних доріг визначено 27 місць відстою транзитного автотранспорту на автошляхах державного, міжнародного, регіонального та територіального значення у період ускладнення погодних умов. Перелік цих місць зазначено на сайті Служби автомобільних доріг. ДСНС переконливо радить громадянам у ці дні  утриматись від поїздок на далекі відстані власними автівками, при потребі надавати перевагу залізничному транспорту.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...