Хмельницькі рятувальники змагались в легкоатлетичному кросі

2 березня вогнеборці Хмельниччини визначали кращих атлетів-бігунів на чемпіонаті області серед пожежно-рятувальних підрозділів з легкоатлетичного кросу. Захід відбувся на базі навчального корпусу фізичного виховання Хмельницького національного університету.

Спортсмени мали подолати відстань в одну, три або п’ять тисяч метрів. Усього на змагання прибуло близько 30-ти рятувальників з усієї Хмельниччини. Серед атлетів – начальники підрозділів, командири відділень, начальники караулів і рядові бійці. Кожен з них у своєму районі став кращим. Судді змагань запевнили, що з кожним роком техніка і рівень спортсменів-рятувальників зростає.

У підсумку вогнеборці з Красилівського району вибороли командне «золото». Нетішинські рятувальники посіли друге командне місце. А вогнеборці із Теофіпольського району стали бронзовими призерами змагань у командному заліку. Легкоатлети-переможці представлятимуть Службу порятунку Хмельниччини на “Динаміаді-2018”, де змагатимуться спортсмени із силових структур краю. Захід стартує вже наприкінці березня.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...