Німецькі і польські науковці навчатимуть наших посадовців успішно господарювати

Протягом року науковці з Берлінської академії публічного управління спільно із Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців розроблятимуть навчальні програми, спрямовані на розвиток нашого місцевого самоврядування. Потім результати двосторонньої співпраці апробують на вітчизняних державних управлінцях.

Проект пілотний.  Хмельниччину обрано не випадково, адже саме в нас децентралізація рухається найшвидше. За два роки в області з’явилося 39 об’єднаних територіальних громад. Для європейських партнерів і донорів – це величезна  лабораторія просто неба  для впровадження нових проектів, методів і програм у галузі самоврядування.

Журналістка і дослідниця децентралізаційних процесів Хмельниччини Наталка Бахамент каже, в області –  величезна потреба в іноземному досвіді. Хоча б для того, аби навчити управлінців місцевого самоврядування стратегічному мисленню.

А ще журналістка впевнена, що лише теорії нашим місцевим управлінцям буде замало. Аби зрозуміти що таке децентралізація по-європейськи необхідно побачити її на власні очі.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...