Skoda, Renault та Isuzu: райвідділки поліції отримали чергову порцію автомобілів

Транспортний парк обласного управління поліції вкотре поповнили сучасними автомобілями. 13 одиниць шкода репід та 4 рено дастер поїдуть працювати у райони. А, от, автобус залишиться на місці.

Завдяки такому цінному подарунку, кажуть в поліції, зможуть суттєво економити. Бо сучасні автівки, презентовані Міністерством, «їдять» значно менше пального, аніж наявні – дещо застарілі транспортні засоби.

Очільник обласного управління поліції не приховує, хмельницьких копів увагою не обділяють. Каже, вдячний не лише Міністерству за авто, а й владі на місцях за підтримку та допомогу в реалізації програм «Безпечне середовище» та «Безпечне місто». Минулоріч у їхніх рамках зроблено чимало. Ще більше планів – на 2018-ий.

За даним напрямком роботи влада обласного центру – у лідерах. Заступник міського голови каже, в бюджеті вже передбачили кошти для встановлення чергової партії камер відеонагляду. Крім того, хмельницьким копам планують презентувати й автомобіль – вже другий. Перший міськвідділ отримав у 2017-му.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...