Вихідними у районі відбулися змагання між ветеранами спорту

Відпочинок має бути корисним, цікавим, а, головне, активним – переконані учасники змагань «Ігри ветеранів». Цими вихідними спортивний захід, що відбувся у селі Давидківці Хмельницького району, об’єднав любителів спорту віком 35 плюс. Учасники із шести сіл з’їхалися позмагатися у волейболі, армреслінгу та настільному тенісі. Волейбол згуртував найбільше прихильників.

Такої ж думки і спортсмен з Гвардійська – Вадим Подокопний. Каже, з друзями тренується щовихідних, адже спорт не просто любить, а ним живе. До того ж має досягнення. У цьогорічних «Іграх ветеранів»  чоловік став переможцем змагань із пінг-понгу. Додає,  першість далась непросто, та результат того вартий.

Напружено та завзято за перемогу змагалися й спортсмени-армреслери, котрі й завершували програму Ігор. Диплом та грошову винагороду вони також повезли до Гвардійська. Не приховують, кращими з кращих стали, бо багато тренуються. Причому займаються не лише боротьбою на руках.

Долучили до гри і молодь – команда волейболістів з Давидковець на рівні змагалася із ветеранами. Хлопці кажуть, тренуватися вже з бувалими спортсменами – добре та корисно.

Підтримка та розвиток спорту – один із пріоритетних напрямків роботи благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Вже другий рік поспіль організація долучається до проведення  «Ігор ветеранів».

Спілкування – не єдина винагорода, котру отримали учасники «Ігор ветеранів». Усіх переможців  представники благодійного фонду «Ми поруч» відзначили дипломами та грошовими винагородами.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...