За вихід у півфінал. У Хмельницькому відбувся другий матч «Новатора» та «Юридичної академії»

У суботу, 24-го березня хмельницький «Новатор» на виїзді здолав «Юридичну академію». Тоді для перемоги йому знадобилося тільки три сети. А вже 28-го березня, у рамках чвертьфіналу Суперліги, приймав суперника удома. Якщо з початку матчу новаторівці  демонстрували характер, то останні партії була гра рівних.

Все тому, що більшість матчу «Новатор» провів без діагонального гравця. Лідер команди Андрій Тупчій травмувався наприкінці першої партії. Та навіть без нього новаторівці здолали «Юридичну академію» з рахунком 3:1.

Стовідсоткова перемога і удома, і на виїзді забезпечила хмельничанам путівку до півфіналу. Вже 4-го та 5-го квітня у спорткомплексі «Новатор» наші волейболісти прийматимуть львівських кажанів.