500 чоловіків Сергія Аніськова. У Хмельницькому відкрили першу частину чоловічих портретів фотохудожника

Це – звичайне хмельницьке кафе відтепер прикрашатимуть не абстрактні зображення, а фотографії хмельницьких чоловіків. Створив цей десяток фотографій Сергій Аніськов. Він, навіть під час  відкриття персональної фотовиставки, безперервно фільмує присутніх. Адже переконаний – портрет хочуть усі, позувати ж – ніхто.

Їм допомагає фотограф, адже цей десяток – лише мікроскопічна частина від відзнятого матеріалу. Його автор хотів би розмістити у людних, але нестандартних місцях: у підземних переходах чи на залізничному вокзалі. А світлин, тільки оброблених вже назбиралося півтисячі – вони зібрані у спеціальному брендбуці.

Із десяти експонованих портретів відомих багатьом хмельничан, один – жіночий – кураторки цього проекту. Виставку, до речі, величають досить провокативною назвою – 500 чоловіків Сергія Аніськова. Саме через таку безстрашну життєву позицію Ольга Нікітіна зголосилася курувати виставку.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Баскетбол у кожну школу! У Хмельницькому відбувся семінар для викладачів фізичної культури,тренерів з баскетболу та суддів-початківців

На тренерській ниві Анна Шликова працює вже п’ять років, втім, це тільки офіційно, насправді, каже ...