Баскетбол у кожну школу! У Хмельницькому відбувся семінар для викладачів фізичної культури,тренерів з баскетболу та суддів-початківців

На тренерській ниві Анна Шликова працює вже п’ять років, втім, це тільки офіційно, насправді, каже дівчина, дітей навчає вдвічі більше. А почалося все у старшій школі, пригадує Аня, коли учителька на все життяпривила їй любов до баскетболу.

Аби робота була у задоволення, а гра з м’ячем для дітей стала улюбленою, потрібно бути у баскетбольному тренді. Тепер не те, що недосконалої, втім однозначно застарілої програми навчання замало. Сучасний тренер або учитель спочатку повинен зацікавити дитину, а вже потім навчати.

Пані Олена – майстер спорту з баскетболу, а тому не з чуток знає, як удосконалити чинну програму навчання, окрім того, організувати навчальний процес та, в першу чергу, зацікавити дитину. Аби поділитися своїми дослідженнями, Олена Мітовазавітала до Хмельницького. Саме у нашому місті відбувся семінар для викладачів фізичної культури, тренерів з баскетболу та суддів-початківців.Програму зустрічі поділили на кілька блоків, у кожному з яких говорили про актуальні тенденції у грі з м’ячем. Якщо Пані Олена відала теоретичною складовою, та його практична частина дісталася ДмитруБазилевському. Як водити м’яч, робити кидки, обходити суперника чи навіть фінтити – усе розказував та показував. Щоправда, для початку, каже голова тренерської комісії ФБУ, достатньо, аби баскетбол був у кожній школі.

Окрім теоретичної та практичної складової для викладачів фізичної культури та тренерів з баскетболу, не оминулиі суддів-початківців. Вони, як ніхто, повинні тримати руку на пульсі та стежити за усіма змінами у правилах самої гри.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...