Фатальний опір: хмельничани допомогли поліцейським затримати грабіжників

Сценарій справжнього голівудського бойовика розгорнувся днями у обласному центрі. Двоє озброєних чоловіків напали на магазин – заручників не брали – вимагали віддати гроші.

Незважаючи на пістолет біля обличчя та грубе застосування сили, касу продавчиня боронила як могла. Штурханину з вікна запримітили двоє перехожих. І ринулися у бій. Відчинили двері, утім, зайти непоміченими їм не вдалося. Злочинці були готові дати відсіч.

Коли злочинці зрозуміли, суперники – достойні і вибити двері їм не вдасться, взялися за скло.

Орієнтування на злочинців миттю розлетілося містом. Патрульні, котрі обстежували Інститутську та Тернопільську запримітили двійко підозрілих чоловіків напідпитку.

Чоловіки пояснили, руки порізані, бо побилися між собою. Переконували, претензій один до одного – жодних, відтак поліція – зайва. Незважаючи на запевнення, псевдо-розбишак забрали у відділок.

Наразі мова – про 9 тисяч. За скоєне зловмисникам світить від 7 до 12 років ув’язнення. Їм вже оголосили про підозру і взяли під варту. Обидва крадії – раніше судимі хмельничани. Один із них наразі перебуває під адміністративним наглядом.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Баскетбол у кожну школу! У Хмельницькому відбувся семінар для викладачів фізичної культури,тренерів з баскетболу та суддів-початківців

На тренерській ниві Анна Шликова працює вже п’ять років, втім, це тільки офіційно, насправді, каже ...