Лікар для кожної сім’ї

Відтепер сімейного лікаря можна обрати не за пропискою, а  на власний розсуд. Для цього необхідно  лише  підписати декларацію. Процедура триває  декілька хвилин. При собі необхідно мати документи, що засвідчують вашу особу.

Декларація заповнюється в двох екземплярах. Згідно неї, перераховуватимуться  кошти на лікування пацієнта.  На кожного – 370 гривень. Згідно цієї суми хворий  отримає наступні послуги.

Підписати декларацію можна  у будь-якому медичному закладі, де впроваджена електронна система здоров’я.  Загалом у місті створено два центри ПМСД, в мережу закладів охорони здоров’я увійшла колишня вузлова лікарня,  де створена лікувально-діагностичний центр та декілька амбулаторій

Поки що  ажіотажу не має. За два тижні кампанії  декларації підписали близько 7 тисяч подолян.  Проте, як кажуть фахівці, варто поквапитись.  Адже терапевт може підписати не більше 2000 тисяч декларацій, сімейний лікар – 1800, педіатр – 1900.  Загалом підписання декларацій триватиме до 1 липня. Якщо до цього часу  обрати лікаря зможуть не всі, кампанію продовжать до кінця року.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...