На Хмельниччині відзначили соту річницю з дня народження видатного хлібороба та державного діяча – Григорія Ткачука

Покласти квіти до постаменту, на якому височіє легендарний хлібороб – Григорій Ткачук прийшли мешканці Хмельниччини.  Нині минає сто років з дня його народження.  Впродовж свого життя він встиг зробити чимало – створити потужне господарство, розбудувати села і прославити область за кордоном.  Він працював не задля себе, – каже син Василь Ткачук.  Усі сили спрямовував на те, аби селянам жилось краще.

Сотні односельчан у рідних для Григорія Ткачука Лісоводах нині теж  відзначають річницю з дня його народження . В місцевому будинку культури зорганізували кількагодинний концерт. Кажуть,-  такий захід влаштовують щороку, адже дуже шанують пам*ять хлібороба.

Послідовники хліборобської справи пана Ткачука на заході разом з селянами.  Група компаній Вітагро вже кілька років господарює на Лісоводських землях.  Аграрії кажуть, – дбають не тільки про тутешні чорноземи, а й намагаються виконувати ту соціальну місію, яку свого часу взяв на себе Григорій Ткачук.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...