Небезпека не дрімає. Аварійне колесо огляду у парку Чекмана перетворилося на улюблену забавку дітлахів

Аварійне колесо огляду у парку Чекмана частенько стає улюбленою екстрим-зоною хмельницьких підлітків, особливо у літній період. Попри сувору заборону, вони нишпорять по старій арматурі, а дібравшись самісінької вершини каруселі, роблять селфі.

Таку картину чи не кожен вечір спостерігають відвідувачі зони відпочинку. Вони мисливців за екстрим-фото сварять, а коли не в силах щось вдіяти – викликають патруль. Зазвичай, місцеві правоохоронці обходяться профілактичною бесідою, те саме переконливо рекомендують робити і батькам.

А ще з приходом тепла у парку Чекмана починають губитися діти. Батьків ось цієї дитини, до прикладу, шукали більше години.

Аби подібного не сталося, батькам місцеві копи радять бути обачнішими та більше пильнувати за своїми чадами. А якщо дитина все таки загубилася – негайно телефонувати на сто два.

А вже через два тижні на подібні виклики реагуватиме велопатруль, який до кінця квітня у парку Чекманаповинен знову запрацювати. Саме поліціянти на двоколісних шукатимуть загублених дітей, окрім того, пильнуватимуть, аби аварійне колесо огляду не ставало улюбленою селфі-зоною підлітків.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...