Подолати десятки кілометрів, переправитися через річку та зійти на вершину гори. У Хмельницькому відбулися міські змагання з пішохідного туризму

Ось цю смугу перешкод Влад Захарчук подолав утричі швидше, аніж дозволяється. І це при тому, каже турист, що саме цю комбінацію проходить вперше.

А ось фізична підготовка у пішохідному туризмі не те що бажана, а вкрай необхідна. Тому справжній турист знає не лише весь спортивний інвентар, а й має відмінну фізичну форму.

Знання та підготовка – як дві сторони медалі. Без однієї з них подолати десятки кілометрів, переправитися через річку або яр чи зійти на скалу практично неможливо. Тому ці перешкоди діти долають навіть узимку, щоправда у спортзалах, а ось влітку випробовують себе у природніх умовах. Власне, перші у цьому році міські змагання з пішохідного туризму відбулися цими вихідними. Усіх учасників, а їх більше півсотні, поділили на три групи: старшу, середню та молодшу.

А та команда, яка найкраще справиться з перешкодами, захищатиме честь міста на рівні області. А це, кажуть самі туристи, насправді мотивує. Та окрім цього, називають ще ряд плюсів пішохідного туризму.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...