Що хочу – те й роблю… У Хмельницькому новий власник попсував унікальну архітектурну пам’ятку

Цегляний фасад здається незачепаним, а от на подвір’ї – майже терикони будівельного сміття. Уявіть собі, усі ці дошки дістали зі структури будинку. Жителі не на жарт перелякані – хвилюються, перекриття не витримає – обвалиться.

Представники відділу охорони пам’яток історії та культури переконують, ще тиждень тому  ось цієї землі не було – її вигребли із підвалу. Це не єдина зміна, яку дозволили собі здійснити нові власники.

Не на камеру жителі зізнаються:  хвилюються не лише за будинок, а й за себе. Вже мали проблеми: биті шиби, залиті клеєм замки і погрози від групи молодиків. Чоловік, котрий відрекомендувався представником власника, із вигляду культурний, та  має чимало невихованих друзів. З одним таким парубком ми його пізніше зустріли: молодик агресивно поводився й погрожував нашій знімальні групі, а як камера увімкнулася – втік на подвір’я.

А там – дві сміттєві купи. Одна – із дошок, інша – із землі. Та пан … представник власника каже – то не з підвалу, а з коридору. І дозволів на такі роботи отримувати не вважає за потрібне.

А от представники охорони культурної спадщини і міста, і області – протилежної думки. На надто впевненого у своїй правоті власника складатимуть спеціальний документ.

Чи візьме до уваги владні настанови новий власник, чи й далі продовжить знищувати одну із ста одинадцятьох пам’яток історії нашого міста – перевіримо за кілька тижнів.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...