Тріо «Розбійники»: у Ізяславі розпочався суд над обвинуваченими у нападі на стареньку мешканку райцентру

«Кримінальне тріо» до Ізяславського районного суду везли із Хмельницького СІЗО. Там усіх трьох до нині тримають під вартою. Обоє чоловіків – 30 і 50 років – та 20-річна жінка перед судом постають не вперше. Тож у судовому засіданні ведуть себе впевнено, подекуди перемовляються та посміхаються.

Щоправда, трохи відособлено тримається 30-річний обвинувачений хмельничанин. Його адвокат першим заявляє клопотання: просить скасувати чи хоча б пом’якшити найсуворіший запобіжний захід його підзахисному. Мовляв, під вартою його тримають незаконно. Тим паче, що на волі у нього лишилася вагітна співмешканка та батько з інвалідністю.

Таке прохання відверто дивує сторону обвинувачення. Прокурор Надія Якушко впевнена, що підстави, на основі яких, усіх трьох обвинувачених, у тому числі цього, Хмельницький міськрайонний суд ще у грудні 2017 року відправляв під варту, не змінилися, ризики не зникли. Позицію правоохоронця поділяє і захисник потерпілої.

Колегія суддів для прийняття рішення іде до нарадчої кімнати. Через майже годину головуючий суддя зачитує вердикт – під вартою лишити.

Відтак усі троє обвинувачених і надалі чекатимуть вироку за гратами. Санкції інкримінованої їм ч. 3 ст. 187 ККУ передбачають від 7 до 12 років ув’язнення.

Випадки, коли молоді працездатні люди, прагнучи легкої наживи, обирають собі жертвою людей похилого віку – не поодинокі, каже суддя-спікер Ізяславського райсуду Оксана Янішевська. І додає: найчастіше супроводжуючим фактором у таких злочинах стає алкоголь.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...