Вбив за те, що не долила: на Кам’янеччині 65-річний чоловік зарізав свою співмешканку

Марія Арсенівна – перша, до кого прийшов покаятися вбивця. Під обід весь у крові власної благовірної чоловік постукав у двері сусідки. Жінка пригадує, спершу була шокована зізнанням, і лише потім, усвідомивши, що трапилося, одразу подалася рятувати Світлану. Коли зайшла до хати сусідів – ледве не втратила свідомість від побаченого.

Жінка розповідає, чоловік був як не у собі. Оковита та нелюдська злість просто залили очі сусіду. Він кидався з кутка в куток, пробував знайти пульс на руці покійниці і весь час грубо лаявся. Не вронив жодної сльозинки. Просив викликати поліцію та медиків. Сільський фельдшер, котра одразу прибула на місце злочину констатувала факт смерті.

Пізніше експерти-криміналісти встановлять, чоловік не просто вбив, а розтерзав співмешканку, нанісши їй 13 ножових у груди.

Селяни кажуть, тим, що трапилося шоковані. Хоча, додають, такий розвиток подій можна було передбачити. Родина – із неблагополучних.

Наразі чоловіка заарештували. Він зізнався у скоєному і навіть покаявся, кажуть правоохоронці. Додають, незважаючи на це, йому світить чималий строк.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...