«Здай кров – подаруй краплину надії». Студенти Хмельницького національного університету стали донорами

Ангеліна Король краплину надії дарує вже вдруге. До цього, каже дівчина, якось не складалося,  а тепер здавати кров стало покликом душі.

Студенти Хмельницького національного університету ділилися кров’ю не вперше. Соціальний проект «Стань донором – подаруй краплю надії» у навчальному закладі започаткували минулоріч у квітні. Так за рік університетська родина здала понад 50 літрів крові.

А ось за таку добродушність, виявляється, є винагорода, починаючи від вихідного дня, безоплатного проїзду та навіть до грошових виплат у розмірі чвертьстипендії. Принаймні такі пільги для донорів гарантує український законодавець.

Та ось хмельницькі студенти кров здають абсолютно безкоштовно. Будь-яких гарантованих державою пільг вони не отримують. Немає на Хмельниччині і програми розвитку донорства. Остання діяла до 2005-го року, тепер, кажуть студенти вже й віри не ймуть, що документ запрацює знову.

Та навіть така підтримка, кажуть студенти, не перешкода робити добро. Більше того, кожен з них впевнений, коли здає кров – комусь подарує краплину надії.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...