Латвійські медалі. На чемпіонаті світу з хортингу хмельничани вибороли шість нагород

З чемпіонату світу Олександр Горшечнік повернувся переможцем. Те, що виборов золото, каже, несподіванкою не стало, адже у плані бійцівської майстерності був на голову вище від інших спортсменів.

Не ловив гав і Данило Гнатів. Латвійське золото він завоював серед юніорів.

Дмитро Дмитрач у спорті більше половини життя. Кілька років тому він тільки виступав на змаганнях, а зараз ще й тренує молодих бійців. Найкраще, переконаний спортсмен, вчити власним прикладом, тому не дивно, що з Латвії повернувся з медаллю.

На чемпіонаті світу з хортингу Хмельниччину у складі збірної України представляли шестеро бійців. На світовий п’єдестал вони піднімалися аж шість разів, тобто кожен виборов свою медаль.

Чемпіонат світу з хортингу пройшов втретє і втретє українська збірна підтвердила чемпіонський титул. Єдине, зізнаються бійці, з кожним роком перемога дається важче, адже разом з рівнем самого чемпіонату зростає і майстерність його учасників.

А тому, переконані спортсмени, через рік-другий хортинг стане улюбленим видом спортивних єдиноборств не лише в Україні, а й далеко за її межами. До слова, це бойове мистецтво створене у нас. Навіть саме слово хортинг походить від назви острова Хортиця, де колись була Запорізька Січ.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...