«Мамо, ти повірила у мене»: у Хмельницькому презентували фотопроект про особливих берегинь

20 матерів – 20 життєвих історій. Перший фотопроект, присвячений особливим мамам презентували у Хмельницькому. На кожній світлині – берегині із їх особливими дітками. Чи не найкращими моделями фотографа Сергія Аніськова. Останній зізнається, працювати із цими унікальними родинами – суцільне задоволення.

Над створенням світлин, каже фотограф, працював не сам – із цілою командою. Зважаючи на особливість фотосесії поруч було 2 психологи. Каже, фахівці допомагали як дітям, так і матерям.

За задумом організаторів, кожну родинну світлину супроводжують думки з приводу. Моя дитина для мене – це – питання до особливих матерів має особливі відповіді.

Моя дитина – мій герой. Мама особливої дівчинки – Софійки, пані Людмила каже, відверто захоплюється донечкою, котра навіть із важким діагнозом – ДЦП, прикладає чималих зусиль у боротьбі за нормальне життя. Причому не лише фізичне, а й моральне. Адже ставлення до особливих дітей з боку як ровесників так і дорослих, на жаль, не завжди адекватне.

Саме для того, аби хмельничани знали, вчилися толерантності і розуміли особливість – не вирок, хмельничан запрошують відвідати фотовиставку. Ознайомитись з експозицією можна буде спершу – на вулиці, поблизу кінотеатру Шевченка, пізніше – у приміщенні міської ради.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...