На що йдуть кошти у Гуменецькій ОТГ – екскурсія по об’єктах

Гуменецька громада – успіший приклад об’єднання.  21 населений пункт став одним цілим  завдяки децентралізації.  При в’їзді в  Лисогірку  ростуть квіти. Люди розуміють свою відповідальність за місце, де мешкають. Відтак, тут часто проводять толоку.

Хоча  Кам’янець-Подільський  і манить міським життям та значна частина жителів залишаються у селі. Через рік після об’єднання  у Лисогірці  побудували гарний садочок на 20 дітей. Тут є усе необхідне для малечі.

Окрім садочка, гарне оснащення отримав і місцевий фельдшерський пункт. Знаходяться вони в одній будівлі у центрі села.

Є у селі  гарний будинок культури, капличка, два магазини. Село розвивається, нещодавно тут облаштували і дитячі майданчики. Зміцнюють інфраструктуру і у Колубаївцях. Понад шість сотень жителів  живуть у цьому населеному пункті. Нещодавно місцевий парк зазнав оновлення – тут з’явились відпочинкові зони.

Місцевий навчальний заклад незабаром отримає відремонтований харчоблок. Поки ж у приміщення ведуться реставраційні роботи. Вистачає дошкільнят і у садочку. Як каже староста,  втілення очікує чимало проектів. Найболючіше  питання – це дороги.

У громаді усвідомлюють – лише разом можна  вирішити проблему. Тому старости разом із жителями обирають проекти для втілення, аби села мали освітлення, садочки та місця відпочинку.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...