«Новонароджені у вишиванках», «Подільський орнамент» та «Сторожова застава». Що готують до Дня вишиванки у Хмельницькому?

17-го травня мільйони українців по всьому світу відзначатимуть День вишиванки. Традиційно до святкувань долучається і наше місто.

Святкування розпочнуться з самісінького ранку та з наймолодших хмельничан. Свої перші вітання прийматимуть новонароджені у вишиванках.

 

Далі святкування перебереться на центральну площу міста. Там понад півтори тисячі містян у вишиванку одягнуть усю область.

Ще однією колоритною локацією стане глядацька зала міського будинку культури. Там учні молодшої школи змагатимуться у конкурсі «Міні пан та пані вишиваночки».

З будинку культури вишиване дійство знову перенесеться на майдан Незалежності. Цього разу він замайоріє кількома десятками повітряних зміїв.

А десертом святкового дійства стане традиційний перегляд фільму просто неба у вишиванках. На стадіоні Хмельницького національного університету відкриють цьогорічний сезон вуличного кіно та покажуть «Сторожову заставу».

До колоритних святкувань може долучитися кожен з містян. Для цього потрібно одягнути вишиванку на роботу, у садочок, школу чи університет.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...