«Новонароджені у вишиванках», «Подільський орнамент» та «Сторожова застава». Що готують до Дня вишиванки у Хмельницькому?

17-го травня мільйони українців по всьому світу відзначатимуть День вишиванки. Традиційно до святкувань долучається і наше місто.

Святкування розпочнуться з самісінького ранку та з наймолодших хмельничан. Свої перші вітання прийматимуть новонароджені у вишиванках.

 

Далі святкування перебереться на центральну площу міста. Там понад півтори тисячі містян у вишиванку одягнуть усю область.

Ще однією колоритною локацією стане глядацька зала міського будинку культури. Там учні молодшої школи змагатимуться у конкурсі «Міні пан та пані вишиваночки».

З будинку культури вишиване дійство знову перенесеться на майдан Незалежності. Цього разу він замайоріє кількома десятками повітряних зміїв.

А десертом святкового дійства стане традиційний перегляд фільму просто неба у вишиванках. На стадіоні Хмельницького національного університету відкриють цьогорічний сезон вуличного кіно та покажуть «Сторожову заставу».

До колоритних святкувань може долучитися кожен з містян. Для цього потрібно одягнути вишиванку на роботу, у садочок, школу чи університет.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...