Останній дзвоник пролунав у навчальних закладах Хмельницького

Випускники четвертої школи готуються танцювати шкільний вальс. Вони репетирували майже рік й нині хвилюються, аби все пройшло – на відмінно.

Виконання танцю вже позаду, проте хвилювання  випускників не вщухають.

Нині вони покидають стіни своєї  четвертої  школи. Зізнаються, – хотіли б ще хоч трохи повчитися. Адже тут усі рідні: і вчителі, і однокласники.  Додають, шкільні роки пройшли пізнавально і неабияк:

Проте час прощатися зі школою настав. У  НВК№4 лунає останній дзвоник.

На очах у батьків одинадцятикласників – сльози радості і водночас смутку. Пані Олена пригадує, – ніби вчора вела свою дитину у перший клас, а нині – проводжає у доросле життя.

Зичить випускникам світлого майбуття і директор НВК –  Андрій Тарабан. Він пишається своїми учнями, які повсякчас прославляють школу  і всю Хмельниччину.

Відчувають тут підтримку і від народного депутата України – Сергія Лабазюка. Нині його помічник вручив для «першачків» закладу інтерактивну дошку, що неабияк знадобиться у навчанні. Також депутат працює над виділенням з державного бюджету субвенцій, частина з яких піде саме на освітню галузь.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...