Подарунки для найрідніших. Хмельницькі укропівці привітали матерів-героїнь з Днем матері

Юля та Артем – щасливі батьки. Разом вони виховують четверо дітей. Старша Клара на світ з’явилася сім років тому. Свого первістка, жартує Юлія, отримала у подарунок на день матері. Друга – Маргарита, третій – Домінік, а наймолодшій Даніелі -тільки три місяці. Кожна дитина, кажуть батьки, – радість у сім’ї, і якщо щастя є, то воно тільки у дітях.

Клара – вже школярка, Маргарита відвідує садочок, а Домініка та Даніелу батьки виховують вдома. Усі дітки – доглянуті, слухняні та життєрадісні. Хоча старші дівчатка вже підросли і стали помічницями, втім, каже Юля, буває за всіма вгледіти важко.

Якщо для інших чоловіків замінити підгузку малюку – справжня проблема, то Артем це робить з закритими очима. Приготувати їжу, прибрати в кімнаті, вимити посуд чи навіть зробити дівчаткам зачіски: у цій сім’ї розподілу на чоловічу і жіночу роботу немає. Усе, що робить Юля, може і Артем.

Артем, каже Юля, її плечі та крила. Він – не просто опора, а й неабияка підтримка. А ще сім’ю підтримують укропівці. У День матері вони подарували родині мультиварку.

Окрім Юлі, подарунок до Дня матері отримала і Леся Іванівна. Вона замовляла новенький телефон.

Сім’я Лесі Іванівни щаслива аж на дев’ять дітей. Старшому Михайлу – майже 18, а наймолодшій Маринці – майже п’ять.

Кожну дитину, каже мати, чекали як першу. Наперед хотіли знати хто буде, а поповнення у сім’ї було радістю для усіх.

Самій виховувати дітей, було б важко, каже героїня. Тому у всьому допомагає чоловік Віталій. Він і вдома порається, і на роботу поспіває. А зараз, коли діти виросли, допомагають й вони.

Раніше було господарство – гуси, індики, а зараз все сімейство порається на городі.

А ще у цьому домі не тільки десятки робочих рук, а й творчих натур. Старший Михайло, до прикладу, – художник. А це – його поки що найкраща робота.

12-річний Богдан також малює, щоправда, зізнається, більше до вподоби ліплення.

Раніше дев’ятикласниця Ліна робила шедеври з паперу, зараз – з борошна.

А ось 11-річна Маргарита – юний поліглот. Дівчинка вже кілька років поглиблено вивчає англійську мову.

У Калашнікових є ще одна творча натура – Оля. Вона – художниця, друга дитина у сім’ї. Для навчання їй був потрібний телефон. З цим допомогли укропівці. Саме такий подарунок на День матері отримала Леся Іванівна і одразу передарувала доньці.

А тому, певні укропівці, допомагати таким родинам не просто їх обов’язок, а в першу чергу, – внесок у розвиток квітучої країни.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...