Подарунки для найрідніших. Хмельницькі укропівці привітали матерів-героїнь з Днем матері

Юля та Артем – щасливі батьки. Разом вони виховують четверо дітей. Старша Клара на світ з’явилася сім років тому. Свого первістка, жартує Юлія, отримала у подарунок на день матері. Друга – Маргарита, третій – Домінік, а наймолодшій Даніелі -тільки три місяці. Кожна дитина, кажуть батьки, – радість у сім’ї, і якщо щастя є, то воно тільки у дітях.

Клара – вже школярка, Маргарита відвідує садочок, а Домініка та Даніелу батьки виховують вдома. Усі дітки – доглянуті, слухняні та життєрадісні. Хоча старші дівчатка вже підросли і стали помічницями, втім, каже Юля, буває за всіма вгледіти важко.

Якщо для інших чоловіків замінити підгузку малюку – справжня проблема, то Артем це робить з закритими очима. Приготувати їжу, прибрати в кімнаті, вимити посуд чи навіть зробити дівчаткам зачіски: у цій сім’ї розподілу на чоловічу і жіночу роботу немає. Усе, що робить Юля, може і Артем.

Артем, каже Юля, її плечі та крила. Він – не просто опора, а й неабияка підтримка. А ще сім’ю підтримують укропівці. У День матері вони подарували родині мультиварку.

Окрім Юлі, подарунок до Дня матері отримала і Леся Іванівна. Вона замовляла новенький телефон.

Сім’я Лесі Іванівни щаслива аж на дев’ять дітей. Старшому Михайлу – майже 18, а наймолодшій Маринці – майже п’ять.

Кожну дитину, каже мати, чекали як першу. Наперед хотіли знати хто буде, а поповнення у сім’ї було радістю для усіх.

Самій виховувати дітей, було б важко, каже героїня. Тому у всьому допомагає чоловік Віталій. Він і вдома порається, і на роботу поспіває. А зараз, коли діти виросли, допомагають й вони.

Раніше було господарство – гуси, індики, а зараз все сімейство порається на городі.

А ще у цьому домі не тільки десятки робочих рук, а й творчих натур. Старший Михайло, до прикладу, – художник. А це – його поки що найкраща робота.

12-річний Богдан також малює, щоправда, зізнається, більше до вподоби ліплення.

Раніше дев’ятикласниця Ліна робила шедеври з паперу, зараз – з борошна.

А ось 11-річна Маргарита – юний поліглот. Дівчинка вже кілька років поглиблено вивчає англійську мову.

У Калашнікових є ще одна творча натура – Оля. Вона – художниця, друга дитина у сім’ї. Для навчання їй був потрібний телефон. З цим допомогли укропівці. Саме такий подарунок на День матері отримала Леся Іванівна і одразу передарувала доньці.

А тому, певні укропівці, допомагати таким родинам не просто їх обов’язок, а в першу чергу, – внесок у розвиток квітучої країни.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...