Весняна кампанія призову до війська у розпалі

20-річний Богдан Сенчук з Хмельницького отримав повістку з військового комісаріату і того ж дня прибув на збірний пункт. Хлопець поки не знає, у якій з військових частин проходитиме службу, у нього попереду ще навчальний центр Збройних сил. Однак плани на майбутні півтора роки вже є – каже, досі спортом не займався, однак в армії надолужить.

Хлопця проводжає до війська мама, бабуся й тато. Пані Тетяна каже, спочатку було трохи лячно відпускати сина до армії, однак потім вирішили – йти треба. Час проведений у військовій формі стане доброю школою життя. Цьогорічна весняна призовна кампанія триває з початку квітня і до кінця травня. На строкову службу прикличуть 705 подолян. Хлопці служитимуть у частинах, що розташовані по всій території України, за винятком зони проведення Операції об*єднаних сил.

На початок травня план призову на Хмельниччині виконаний на 80 відсотків. Усі хлопці, котрі приходять на строкову спочатку направляються у навчальні центри. Там їм запропонують оволодіти найбільш затребуваними нині у війську спеціальностями. Після новобранців чекають у військових частинах.

Вік призовників цьогоріч не змінився. Призову підлягають чоловіки від 20 до 27 років, котрі не мають проблем зі здоров*ям та прописаних у законі прав на відстрочку. До слова, Хмельниччина з року в рік у числі кращих щодо виконання плану по призову на обов*язкову службу в армії.

Богдану Сенчуку поки що не відомо, де служитиме. Проте, зі слів батька, знає – головне у війську дисципліна.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...