Захід сонця за вечірнім містечком, запальне фаєр-шоу та ексклюзивні експонати замку. У меджибізькій фортеці відбулася Ніч Музеїв-2018

Вчетверте поспіль стародавній Меджибіж зустрічає відвідувачів уночі, а вже під покровом ночі розкриває усі карти та розсекречує усе таємне, а окрім того, ще й поєднує загадку та історію.

Стартувала Ніч Музеїв з Лицарської вежі. Саме тут усіх туристів перенесли на кілька століть назад та показали історії загадкового кохання.

Владислав та Ілона у ролі меджибізьких Ромео та Джульєтти вжилися вперше, а роль дослідника приміряв Святослав Кошель. Зробити це, зізнаються студенти, було дуже просто, адже історію кохання не грали, а насправді переживали. Показали виставу «Двоє з Меджибізької фортеці» у Лицарській вежі. Це, кажуть самі актори, додало особливого колориту постановці.

Аби глядач сьогодні зміг побачити історії кохання, що жили багато років тому, постаралися студенти та викладачі торговельно-економічного інституту. Вони вже вчетверте переносять Меджибіж у величне століття.

Від історій кохання – до в’язниці та катівень. З лицарської вежі відвідувачі замку ступилися у підземелля.

Ще кілька років тому до палацу Сенявських було ні ногою, тепер його відкрили на реставрацію та щороку показують нові і нові підземелля.

Щоправда розкіш та ошатність була тільки у самісінькому серці палацу, а тут у підземеллях були тортури, знущання та вбивства.

Якщо одні туристи нишпорили підземеллями, то інші – виставковими залами. На відвідувачів чекала 150-літня пляшка вина, яку досі жодного разу не відкривали. А ще усіх здивували єврейські книги, яким по дві сотні років та стилус 14-го століття.

У святковому дійстві задіяли не лише підземелля та зали, а й усю територію заповідника. Просто неба вирував етноярмарок, а усіх охочих частували рибною юшкою, козячим сиром та справжньою медовухою. Закінчилася Ніч Музеїв традиційною вікториною та запальним фаєр-шоу.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...