Жителі Рівного протестували в Хмельницькому місцевого забудовника

Вікторія є пайовиком житлово-будівельного кооперативу «Рівненська брама». Ще у 2015-у році родина жінки вирішила купити нову квартиру. Забудовником обрали хмельницьку компанію «UBC».

Перші черги новобудови мали віддати у експлуатацію ще два роки тому, наполягають гості із Рівного.  Проте ні тоді, ні зараз люди так і не заселилися.

Загалом у Рівному забудовник мав звести  одинадцять секцій багатоквартирного житлового будинку. А це – близько дев’ятисот квартир. Проте жваве будівництво так само жваво і закінчилося.

Переважна більшість людей гроші у будівництво вклали ще на стадії котловану. В тому числі і пані Ольга. Два  роки тому вона віддала забудовникам більше ніж півмільйона гривень. Зараз про заселення жінка може тільки мріяти, адже  на місці її  квартири є лише повітря та кілька забитих будівельних свай.

Люди кажуть, на будь які контакти  забудовник та голова їхнього кооперативу не йде. Збори пайовики проводять без них.  Під час мітингу жильці намагалися  зв’язатися з телефоном з  одним із засновників будівельної компанії «UBC» Володимиром Шкодяком, проте у телефоні почули тільки гудки.

Далі люди поїхали шукати правди до офісу компанії. Проте  спілкуватися із пайовиками там  ніхто не захотів. Працівники закрилися у приміщенні.

Проте наполегливість людей взяла своє. Рівнянам вдалося додзвонитися до одного із засновників кооперативу «Рівненська брама» Ярослава Бляхарського.  Чоловік на зустріч із людьми прийшов, проте спілкуватися при журналістах відмовився.

Після закритої розмови та дзвінків до голови ЖБК «Рівненська брама» Андрія Савчука людям вказали нову дату, коли зможуть отримати ключі. Це  може статися за два тижні.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...