Двоколісні як нажива. У Хмельницькому почастішали крадіжки велосипедів

Ось цей дворик у мікрорайоні Ракове завжди привітний та квітучий. Усі одне одного добре знають, а тому таке майно, як велосипеди, залишають у під’їздах. Про всяк випадок місцеві прикріплюють двоколісних ланцюжком. На дверях до під’їзду є електронний замок, а у самому дворі – камери спостереження. Та навіть такий захист, як виявилося, не гарантує повної безпеки.

До будинку метикуватий злодій прийшов у вечірню зливу. При цьому, добре знав, де місцеві залишають велосипеди та мав ключ до під’їзду. Здавалося б, справу зроблено, та крадія запримітили самі місцеві.

І така ситуація не поодинока. З літом у Хмельницькому почастішали крадіжки велосипедів. Патрульні поліцейські пояснюють це сезонністю, мовляв, літо для лихих на руку – час наживи. Більше того, якщо донедавна злодії орудували переважно вночі, то зараз не соромляться потягнути чуже і вдень.

Аби не стати жертвою крадіїв та вберегти свого двоколісного, кажуть патрульні, найкраще забирати його до квартири або у інше приміщення, якщо такої можливості немає, то потрібно: перше – якісні ланцюжки, друге – хороший замок до під’їзду та дворові камери спостереження, втім, додають копи, подекуди навіть такий захист не зупиняє ласих до чужого.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Багато боротьби, втім без жодного голу. У Хмельницькому «Поділля» приймало «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки

Ще минулоріч «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки грала в аматорській лізі, а цього року вже дебютує ...