Матеріальна допомога, пільги і пандуси… Чим може похвалитися нетішинська міжфракційна група «Рівні можливості»?

Їх мало, та вони дієві. У нетішинській міській раді минулого року жінки об’єдналися у міжфракційну групу «Рівні можливості». Вона не надто чисельна – нині налічує лише чотирьох учасниць, та жінки стараються поліпшити життя у місті. Свою увагу представниці групи зосереджують переважно на питаннях гуманітарної сфери: освіті й медицині.

Пані Марія – одна із учасниць міжфракційної групи. Попри свою приналежність до «Рівних можливостей», гендерного дисбалансу не бачить, бо очолює бюджетну комісію.

Втім, у місті енергетиків політична боротьба надто потужна, ось і суперечності між фракціями й обранцями – річ звична. Тому, на думку Марії Самохіної, приналежність до тієї чи іншої статі не привід для голосування «за».

Натомість очільниця міжфракційної групи Олена Матросова знає, наскільки важлива рівність у політичних можливостях для обох статей, адже жінки – п’ятдесят відсотків усього населення країни. Переконана: разом чоловіки і жінки можуть зробити більше для міста.  Тому своєю групою намагається справді забезпечити рівні можливості не лише для депутаток, а й для людей, котрі потребують особливої уваги.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...