На Хмельниччині розпочалося табірне літо

За кілька тижнів до початку літа родина Попадюків почала цікавитися можливими варіантами відпочинку. Відтак натрапили на пропозицію оздоровитися у рекреаційному центрі «Берег Надії». Не вагаючись – швиденько зібрали необхідні документи. І не встигли зрозуміти, як злетів вже перший тиждень літа.

А розваг для дітей справді вистачає. Майже кожного дня їх, наприклад, вчать їздити верхи. Не обходиться і без декоративно-прикладного мистецтва. Та, головне, тут свіже повітря і ніякого інтернету.

З 2017 року до центру на оздоровлення почали приїздити родини учасників бойових дій та переселенці. Їхній відпочинок фінансують з міського бюджету. Та основною перевагою все ж залишається можливість насолодитися чудовою парковою зоною.

Цього літа на оздоровлення записалося майже шість десятків людей. Їх відпочинок розділили на два заїзди.

На цьому плани не завершуються. Вже через місяць тут чекають на приїзд дітей із міста Старобільськ Луганської області. А наприкінці календарного літа розпочнуть оздоровлення дітей із обмеженими можливостями із Хмельницького.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...