У Гвардійській ОТГ відновлювали ліс

Знайомтесь – це Тарас. Сьогодні він разом із родиною прийшов допомогти  Державному підприємству  «Проскурівське лісове господарство» відновлювати ліс. Каже, місія надважлива, тому не вагаючись долучився.

Нині вдалося засадити територію площею у 1 гектар. На відновлення цієї ділянки використали майже три тисячі саджанців. Люди кажуть, востаннє висадкою лісу займалися ще сімдесят років тому.

Метод посадки саджанців простий, тому легко піддається навіть не фахівцям. До того ж, в області вперше проводять висадку із закритою кореневою системою. Це дозволяє рослині краще приживатися та оберігає коріння від руйнування.  Адже хвойні породи дерев погано переносять пересадку. До слова, такий спосіб гарантує 100 % приживаність насаджень. Також, основною перевагою даного методу є можливість висаджувати весь теплий сезон.

Відновлення стосується не тільки висадки звичайних саджанців, а й зміні сортів дерев. Нині зазвичай обирають дугласію та модрину. Вони стійкі до хвороб та шкідників і чудово адаптуються до посушливого ґрунту.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...