Хмельницькі патрульні по гарячих слідах затримали грабіжника

Якщо у суботу, 7-го липня більшість містян святкували Купала, то ось цей молодик працював по-чорному. Зупинився він у одному з готелів міста і фактично одразу взявся до роботи – обчистив сусіда, котрий у тому ж готелі винаймав номер.

З місця події чоловік одразу накивав п’ятами. Єдине, чого не врахував, – камери спостереження. Саме з них патрульні взяли особливі прикмети злодія, а на перехресті Прибузької та Кам’янецької за цими прикметами впізнали грабіжника.

Не вагаючись, копи затримали злодія, а так, як чоловік поводив себе буйно – то прийшлося ще й викликали підмогу.

Як виявилося згодом, чоловік був таким хоробрим, бо добряче хильнув, ба більше у справах кримінальних він – вже бувалий.

Далі грабіжника доставили до відділку поліції, наразі справою займаються слідчі. Щодо патрульних, то в Інни Фомової, до прикладу, це було перше затримання. Дівчина у поліції нещодавно, втім із завданням впоралася на відмінно, за що і отримала подяку. А ось у Романа Огородніка таких затримань вже більше десяти. Подекуди складається враження, що злодії до копа самі липнуть, втім, каже Роман, у такій справі надважливе спілкування.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...