Хмельницькі підлітки грали у квест «Моє здоров’я – моя відповідальність»

На кілька годин парк Чекмана перетворився на територію загадок. Тут три десятки підлітків, яких поділили на п’ять команд, грали у квест «Моє здоров’я – моя відповідальність». Профілактичний захід відбувся на шести локаціях: творчій, логічній, медичній, правовій, спортивній та ризиковій. Анна Стрембіцька, до прикладу, координує станцію «Права».

Якщо команда набирає необхідну кількість балів – отримує фото та підказку, за якими потрібно знайти наступну приховану локацію. Медична, до прикладу, розгорнулася у самісінькому серці скверу.

Спочатку – теорія, потім – майстер-клас з порятунку життя і насамкінець – тестова перевірка. Традиційно, за правильні відповіді – перепустка до наступної локації. Ось ці хлопці, до прикладу, чекають на учасників поблизу велодоріжки. Вони курують спортивну зону. Спочатку патрульні пропонують підліткам помірятися силами, а потім – повправлятися у їзді на двоколісному.

Шість учасників, що формують команду, можуть максимально заробити шість балів, втім є ще два бонусних завдання на вибір.

Це – перше, у другому – потрібний велосипед.

Якщо одне з двох завдань команда виконує – додатково отримує два бали, якщо ж ні – мінус один. А ще бали можна отримати на логічній станції, правильно розгадуючи завдання. Наступна локація – ризики. Тут підлітки демонстрували знання з профілактики небезпечних захворювань. І остання – творча, де учасники за допомогою фарб, олівців та паперу підсумовували квест. На фініші перемагає та команда, яка назбирає найбільше балів. Щоправда, тут перемога абсолютно не важлива, головне, кажуть організатори квесту, – аби молодь зрозуміла – її здоров’я – її відповідальність.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...