Операція «Перевізник» завершена: патрульні підбили підсумки

Більше сотні автобусів – несправні та майже двадцять взагалі не пройшли техогляд. Нещодавно ця інформація з’явилася на сторінці патрульних поліцейських у фейсбуці. Правоохоронці області ще з квітня почали спостерігати за перевізниками краю, а вже на початку липня підбили підсумки операції.

За майже два з половиною місяці поліцейські оглянули більше чотирьох тисяч транспортних засобів. Фактично це – автобуси та маршрутки, які здійснюють пасажирські перевезення як у межах міста, так і в області. У підсумку, тутешні копи зафіксували майже тисячу порушень, тобто у кожному четвертому авто або водій порушує ПДР, або сам автомобіль недоведений до ладу.

До відповідальності патрульні поліцейські притягнули майже сорок посадових осіб, втім, запевняють копи, це не означає, що більше за перевізниками не пильнуватимуть.

Єдине, на що нарікають копи, – чинні штрафи. На жаль, вони не мотивують не порушувати, а мали б, переконані поліцейські. Хоча би тому, що від надійного водія та справного транспорту залежать життя тисяч пасажирів.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...