П’яний водій – смерть на дорозі! Патрульні закликають містян інформувати про нетверезих на дорозі

Це відео кілька днів тому зняв Богдан Молотюк. Чоловік – патрульний поліцейський, у той вечір перебував поза службою та на власному авто повертався додому.

Далі авто, що звивалося на дорозі, мов змія, таки пристало до правого краю. Богдан також зупинився, зателефонував на 102, а усе, що відбувалося до приїзду екіпажу, фільмував на власний телефон.

Відео опублікували у соціальних мережах і за лічені години воно набрало кілька тисяч переглядів. Копа підтримали багато хмельничан, мовляв у подібній ситуації вчинили б так саме. А особлива підтримка від автовласників краю. Вони, у допомогу копам, або й самотужки нерідко виїжджають патрулювати вулиці міста.

Про кожне патрулювання, спільно з копами чи окремо, автовласники повідомляють у фейсбуці та закликають містян не бути байдужими та долучатися до виїздів на п’яних водіїв.

А щодо конкретного випадку, то на місці події водій дути у драгер відмовився, а у медзакладі надихав аж 2 з лишком проміле. На жаль, від не один такий.

Та навіть ця статистика, кажуть копи, – добре, бо порівняно з таким же періодом минулого року п’яних на дорозі поменшало. Та найбільше, підкреслюють патрульні, тішить комунікація з людьми, бо майже кожен друга 130-та це – повідомлення про п’яного водія від самих містян.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...