Приміщення по Купріна, 61 нарешті повернули у комунальну власність

Ось так під гучні лозунги так званих громадських активістів державні виконавці всьоме намагались виконати рішення суду. В 2014-му та 15-му господарський суд України постановив виселити із приміщення на Купріна, 61 ТОВ «Сухіт» в особі керівника псевдо-територіальної громади Хмельницького Григорія Дерев’янчука.

Добровільно віддати приміщення комунальникам пан Дерев’янчук категорично відмовився. Переконував, воно – його власність. Правда документи на підтвердження своїх слів демонструвати не забажав.

Представники влади міста кажуть, усе тому, що необхідної документації у пана Дерев’янчука на руках немає. Переконують, раніше приміщення на Купріна, 61 він дійсно брав у оренду. Утім, це було у далекому 2011-му.

Представники влади міста додають, за цей час пан Дерев’янчук заборгував кругленьку суму. Переконують, після того як повернуть приміщення, знову підуть до суду, аби повернути втрачене в міський бюджет.

Повернути приміщення комунальникам цього дня таки вдалося. Не без допомоги поліції останні разом із виконавцями рішення суду зрештою виконали.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...