Соцзахист, охорона здоров’я та хмельницьке летовище – основні питання, які обговорили на громадській раді

Днями в Хмельницькій облдержадміністрації засідала громадська рада. Питань для обговорення було не мало. Для себе визначили найголовніші.

Власне із теми соцзахисту і почали. Обговорили питання покращення житлово побутових умов ветеранів війни та сімей загиблих.  Як зазначив голова комітету з питань взаємодії з учасниками бойових дій, добровольцями та волонтерами, з 2015-го року на обласному рівні виділено більше 40 квартир для сімей загиблих в зоні АТО та інвалідів 1-ї і 2-ї груп.

Пан Шрубковський розповів і про нову програму компенсації на купівлю житла, яку прийняли в лютому цього року.

Жвавим було обговорення і екологічного стану області. Як зазначив начальник управління екології та природніх ресурсів, хоч нещодавно і прийняли програму щодо поводження із відходами у Хмельницькій області – залишились певні недопрацювання.

Тобто у нас є підприємства, які ці відходи можуть перевозити, але немає підприємства, яке б їх переробляло. Вивезти ці відходи за кордон, де є підприємства по переробці можливості також немає.

Також громадська рада подала запит про виконання обласної програми фінансової підтримки КП «Хмельницький аеропорт». Голова комітету з питань економіки Наталія Степанова розповіла, що керівник летовища у спілкуванні їй відмовив і на запит теж не відповів.

Оскільки вичерпної інформації за всіх питань у учасників зібрання не було – вирішили їх доопрацювати і вже на наступному засіданні знайти відповіді на них.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...