Співпраця фермерів та влади – на Хмельниччині стартував аграрний форум

Прибутки та задоволення від роботи – це те, що в ідеалі має отримувати кожен  бізнес, в тому числі аграрний. Сотні фермерів приїхали до Хмельницького на обласний форум, аби поговорити про сировину, шляхи збуту та підтримку  держави. Аграрії є суттєвими наповнювачами обласного бюджету  – майже половина  відрахувань йде у казну  з їхніх податків. Тому підтримати виробника – завдання виконавчої влади.

Серед  основних проблем галузі – невисока  заробітна плата, непрозоре нарахування оренди за паї та рейдерські захоплення земельних ділянок конкурентами. Тому зустрічі такого формату – шляхи до порозуміння та підтримки бізнесу, запевнив голова адміністрації.

Без грошових позик в обробітку землі та вирощенні продукції ніяк, адже природні катаклізми ніхто не відміняв. Як запевнив заступник профільного Міністра, який завітав на зустріч з аграріями, держава  передбачила 500 мільйонів на компенсацію відсоткової ставки по кредитах.

Шляхи збуту продукції  для вітчизняних виробників  – гарний стимул для ведення бізнесу. Їх напрацьовують  економісти, аби якісне зерно, молоко та м’ясо знаходило не лише нових споживачів, а й визнання Хмельниччини, як потужної аграрної області.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...