Тест заради життя

Кожен 12 житель нашого міста хворіє на гепатит С.  Про це свідчить офіційна статистика.     Проте хворих значно більше, говорять медики. Адже  недуга  протікає безсимптомно  і людина, навіть не підозрюючи, живе з цим довгі роки.    Перевіритись  на гепатит С вирішив і пан Євген. Про акцію дізнався з інтернету. Зізнається, намагається вести здоровий спосіб життя. Але від таких хвороб не застрахований ніхто.

Перевірятись і справді варто.  Адже захворіти на гепатит С можна навіть відвідавши стоматолога, майстра тату або  манікюру.  Досить часто  заразитись можна і в медичних закладах.

І хоча єдиний метод  вберегти себе це профілактика,  вакцини  від гепатиту С немає. Відтак медики радять   проходити  обстеження  раз в півроку.

Загалом обстеження на гепатит коштує від 250 грн.  А  це по кишені не кожному. Відтак  безкоштовно  150 експрес-тестів надав  благодійний фонд «Альянс  громадського здоров’я».  Крім того, кожен мав можливість отримати консультацію лікаря-інфекціоніста.  Подібні акції проводитимуть і надалі, адже з кожним роком кількість хворих на гепатит зростає.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...