Вуличні танці: хмельничани танцювали бачату та кізомбу

Спокусливі, запальні та граційні. Артем та Катерина – тренерська пара з бачати. Разом вони танцюють більше року, втім кожен має свою історію кохання до соціальних танців.

З усіх соціальних танців пара обрала бачату. Він, кажуть тренери, – особливий, адже партнери спілкуються мовою тіла.

Бачаті Максим та Катерина взялися навчати хмельничан. Майстер-клас провели у недільний вечір на майданчику навпроти кінотеатру Шевченка.

Опанувати соціальний танець взявся пан Віктор. Бачата, каже чоловік, дуже подобається, а тому стояти осторонь просто не зміг.

Майстер-класи з соціальних танців проходять щонеділі у рамках фестивалю-конкурсу «Нестримний потік». Стартував він на початку липня та триватиме до кінця місяця. За цей час своїми вміннями з хмельничанами поділяться десятки хореографів.

При цьому кожен недільний майстер-клас фільмується. Відео можна відшукати та передивитися на сайті міської ради, а до того ж проголосувати за улюблених хореографів. Саме за кількістю вподобайок і визначать кращих танцюристів, а поки що хмельничани мають можливість насолоджуватися соціальними танцями, ба більше спробувати танцювати самим.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...