За рекламу треба платити: у Хмельницькому взялися за штендери

Пані Олеся вже кілька років працює бухгалтером на підприємстві. Каже, скільки тут себе пам’ятає, штендер завжди красувався на тротуарі поруч з будівлею. Жодних претензій до нього ніхто і ніколи не мав. Навіть у Департаменті архітектури…

А тиждень-два тому, ситуація докорінно змінилася. Жінка розповідає, на підприємство прийшли з того ж Департаменту, і повідомили : штендер порібно терміново оформити і заплатити за його розміщення. Адже цього вимагає відповідне положення від 2006-го. Міська влада нарешті дійшла до його виконання.

Максимум – 3 метри від будівлі, українською мовою і естетично оформлений – відхилень від визначених параметрів положення не допускає.

В Департаменті кажуть, підприємці вимоги вже зрозуміли і почали активно реєсттрувати рекламні щитки.

Це – як міра попередження. Далі, кажуть у Департаменті, підприємців почнуть штрафувати. А це разово – 1700 гривень. Середня ж вартість розміщення штендеру – 15-20 гривень на місяць. Тому, аби не переплачувати, радять тим, хто хоче рекламуватися не зволікати – реєструватись і проплачувати. Не відраховувати в бюджет можуть лише ті, в кого штендер розміщений на землі власній, хоча й вони мають офіційно оформити свою рекламну конструкцію.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...