Хмельничан атакують блохи: жителі будинку по Завадського звертаються до влади через телебачення, бо інакше їх не чують

Знайомтеся, це – пані Валентина. У будинку на Завадського, 64/2 жінка мешкає понад 30 років. Каже, скільки живе – такого іще не бачила – цьогоріч їх під’їзд атакували блохи.

Сьогодні до свого під’їзду люди заходять із острахом, адже, тут бліх стільки як бджіл у вулику.

Блохи в під’їзді – не найстрашніше із чим стикаються місцеві. Зважаючи на те, що їх не труять, комахи розмножились і переїхали прямісінько до людських осель.

Люди кажуть, про їхню проблему в жеку знають – вже протягом 2 тижнів. Туди, переконують, зверталися не раз, та віз і досі там.

У жеку не заперечують, місцеві справді зверталися, заявку від них прийняли, утім дезінсекція – не в компетенції комунальників. Додають, в обласному центрі працює лише 2 контори, які мають право травити комах. На всіх охочих їх не вистачає. Адже сьогодні у Хмельницькому – своєрідна епідемія бліх.

Направду, жодного кота у будинку на Завадського ми не побачили. Тому, що саме стало причиною такого масового засилля бліх наразі – питання. До речі, це можуть бути і пацюки. Адже, як кажуть місцеві, дератизації їм також давненько не проводили. Щодо дизінсекції – її пообіцяли вже на п’ятницю, позачергово. Сподіваємось, що чиновники слова дотримають, а ми перевіримо.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...