За ніч патрульні впіймали вісім п’яних водіїв

Літо – не лише час відпусток, а й їзди під градусом, принаймні у цьому переконують патрульні. Не те, щоб взимку чи восени не було п’яних за кермом, втім, коли на вулиці тепло, їх значно більше. Так, з початку цього року патрульні впіймали понад 50 тисяч нетверезих кермувальників.

Та навіть ця статистика, кажуть копи, порівняно з таким же періодом минулого року, – прогрес, бо ж п’яних хоч не набагато, та все ж поменшало. Втім, є ті, для кого не перепона покататися не те, щоб алкоголь, а й навіть відсутність водійських прав, які відібрали за п’яну їзду.

Дні, час доби та рибні місця на порушників 130-ї, кажуть копи, – незмінні. Зазвичай, це – вихідні у нічних клубах або інших розважальних закладах.

Та ось цієї ночі патрульні поліцейські впіймали аж вісім водіїв під градусом. Стільки нетверезих та ще й у будень, кажуть копи, – дивно навіть для них самих.

Про двох повідомили люди, двоє зупинили самі себе, в’їхавши у перешкоди, а ще чотирьох запримітили копи. Серед горе-кермувальників була й дівчина, котра ганяла на єврономерах. Водійські права панянка отримала трішки більше тижня тому.

Єдине, що тішить, – усі живі та здорові, а могло бути й гірше, бо ж дорога помилок не пробачає.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...