Гарний всередині – занедбаний зовні. У Хмельницькому взялися за модернізацію дитячого садочка

Гарний всередині  – занедбаний зовні. Тридцять років тому у Хмельницькому збудували унікальний дитячий садочок. З гори його форма нагадує корабель. Нині такий він – єдиний у області. Неймовірно красивий, та зовсім не практичний. Садочок – енергозатратний. В опалювальний сезон його утримання місцевому бюджету влітає у копійчину.

Тому відділом енергоефективності Хмельницької міської ради було прийнято рішення щодо модернізації навчального закладу. Гроші шукали в Північної екологічної фінансової компанії, або НЕФКО. Вони проводять кредитування садочків, шкіл та лікарень. За цей проект взялися через його унікальність. Тут планують утеплити фасад та відремонтувати покрівлю. Замінять вікна та вхідні двері. Встановлять новий тепловий котел та енергозберігаючі лампочки. Крім того ,замінять вентиляцію у харчоблоці та в басейні. Тут діти займаються по два рази на тиждень.

Ремонт триває третій тиждень. За цей час тут встигли виконати значну частину будівельних робіт.  Завершення планують на листопад поточного року.  Обіцяють, після закінчення зовнішній вигляд не зіпсують – кораблик залишиться, утім змінить дещо змінить своє обличчя – на краще.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...