Хмельницькі мажоретки стали кращими на чемпіонаті Європи

Ірина Москаленко займається танцями вже дванадцять років, шість з них дівчина відала мажорет-спорту, і, як виявилося, не даремно. Разом із колективом з Хорватії повернулися чемпіонками Європи.

Дівчата кажуть, попри велику та сильну конкуренцію серед інших країн світу, змогли продемонструвати все, чого навчилися на тренуваннях. До слова, перед чемпіонатом займалися багато. Трудилися годинами – два рази на день. Результат же не заставив себе довго чекати.

Загалом участь у Чемпіонаті взяло більше п’ятидесяти команд із семи країн Європи. Найсильнішими у цьому спорті вважаються чешки, адже в них мажоретвтво викладається навіть у школах. Наша ж команда є Єдиною в Україні.

Окрім синхронних та пластичних рухів у танці дівчата мають показати вміння із баттоном. Це – паличка, яка вважається найголовнішим атрибут виступів.

У колективі займаються дівчата різного віку, тут тренуються та вже успішно виступають дівчата, яким тільки по десять. Кажуть, малий вік – не завада здобуткам.

Тепер дівчата планують підкорювати рідну публіку. Їхній колектив вже традиційно очолить  пішу колону в день народження Хмельницького.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...