Освіта та освітній процес: у Хмельницькому дискутували з приводу навчання

Зміни – це головний синонім сучасного педагога, переконана Наталія Зима. Вона майже все життя викладає хімію для учнів старших класів. Розповідає, пишається освітянською спільнотою Хмельницького. Каже, з колегами завжди корисно говорити про навчальні процеси, а нині іще й актуально. В освіті –  реформа, а, отже,  – нові правила гри, за яких учень повинен зрозуміти, як те, чому навчився за партою з користю використовувати у житті.

Саме так і почали працювати зі всіма початковими класами в Україні. На думку сучасних вчителів, стояти на місці – те саме, що деградувати. Тому непрості зміни у навчальному процесі безпосередньо впливають на розвиток нашого міста. Та для того, щоб вони відбулися, кожен педагог повинен працювати, в першу чергу, над собою.

Зміни у Хмельницькому відбуваються не тільки в початковій школі. Відтепер усі навчальні заклади перейшли на п’ятиденний робочий тиждень. Також у місті дбають про учнів, тому  продовжують збільшувати кількість груп подовженого дня. Розширюється  мережа інклюзивних навчальних закладів. На базі міжшкільного навчально – курсового комбінату також планують відкрити інклюзивно – ресурсний центр.

Також у Департаменті освіти та науки обіцяють, що сумувати не доведеться. І протягом року планують значну кількість освітніх заходів.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...