Понад 30 тисяч звернень: хмельничани активно користуються послугами безкоштовних адвокатів

Так масово за правовою допомогою люди приходять через те, що з ними не спілкуються, переконана директорка Центру. Каже, якби всі органи працювали як слід – в адвокатів роботи б поменшало.

Більшість звернень громадян, каже директорка центру – через соціальні питання та питання, які стосуються трудового законодавства. Звертаються в основному жінки, віком від 36 до 60 років. Найактивніші краяни – у Шепетівці й Хмельницькому. Хоча власний центр має кожен район області.

Пан Сергій із Віньковець – один із тих, хто завдячує Центру позитивному вирішенню свого – болючого та проблемного питання. Рік тому пенсійний фонд відмовив чоловіку у виплаті пенсії по інвалідності. Причина банальна – неправильно оформлена трудова. Самі пенсійники сказали Сергію іти до суду. Спершу, пригадує він, опустив руки, бо послуги адвоката для нього – занадто дороговартісні.

Пан Сергій каже, від друзів дізнався про Центр. Тоді, не зволікаючи, звернувся до спеціалістів й не прогадав. Сьогодні на руках в чоловіка – судове рішення, відповідно до якого пенсійний має виплатити все – навіть те, що «накапало» за час розгляду.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...